Hakkımızda

1992 yılında 9 Eylül Üniversitesi Alman Dili Ana Bilim Dalı Eğitimi Bölümü mezunu Ahmet Taşer tarafından kurulmuş ve idare edilmeye başlanmıştır. Bölgesinde ilk Profesyonel Tercüme Bürosu olması ve verdiği üstün hizmetler sayesinde yüksek bir müşteri portföyüne ulaşmıştır. 
En son teknoloji ürünü, tam donanımlı bilgisayarları ve Bünyesinde bulunan her dilden uzman ve Noter Yeminli deneyimli çevirmen 
kadrosu ile müşterilerine en hızlı, en güvenilir ve en ekonomik çeviri hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.
 

Şirinevler merkez; Bakırköy 20. ve Bakırköy 14. Noteri, . Noteri, Halkalı; Bakırköy 31., Bakırköy 29. Noteri, İkitelli;  Bakırköy 29. Noterliği İkitelli Şubesi, Bakırköy 47. Noterliği Ateştuğla Bağcılar Şubesi

Kenbil Tercüme ve Reklam Hizmetleri Ltd. Şti. 
ile çalışmayı tercih ettiğiniz için teşekkür eder ve ilk amacımızın müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini kazanmak olduğunu belirtmek isteriz.
 

Bilgi Güvenliği ve Arşivleme

Kenbil Tercüme müşterilerinden gelen tüm çalışmalar dijital veya kağıt kopyaları ile sürekli arşivlenir. Çalışmalara ihtiyaç duyulması durumda yeniden düzenlenir ve müşterilerine ulaştırılır.
Gizli, özel vb. belgeler müşterilerimizin talepleri doğrultusunda imha edilir.
 

Müşteri Memnuniyeti

Kenbil Tercüme konusunda hizmet verdiği kuruluşların acil ihtiyaçlarının ve üstlendiği sorumluluğun bilincindedir. Müşteri memnuniyeti ölçümleri, sürekli ve yoğun hizmet eğitimleriyle sadece çeviri sektöründe değil, hizmet sektörünün öncü kuruluşları ile rekabet etmektedir. 
Kenbil Tercüme Bürosu yapacağınız her türlü eleştiri, şikayet veya önerilerinize şimdiden teşekkür eder.