Web Tasarım ve Yazılım

Web Tasarım

Website çalışmanızı sağlıklı bir şekilde tamamlayabilmek için öncelikle işinizle ilgili derin bir araştırma yapılması gerekir. Hayalinizde ki web tasarım ile ajansın sizin için düşündüğü tasarım harmanlanıp ortaya en iyi çözüm sunulmalıdır. Prestij için yada direkt gelir elde etmek için bir internet sitesine ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Direkt gelir elde etmek için bir internet sitesi yaptırıyorsanız kullanıcı firmanızı yansıtan ve aradığını hemen bulacağı bir web sayfası bulmalı. 
Firmanızı yansıtan ve gelir elde etmek üzere ajansımıza bir websitesi talebinde bulunuyorsanız, İnternet Reklamcılığı ve Seo hizmetlerimizi de incelemenizi öneriyoruz.

 

Bir web tasarım projesinde iyi yapılması gerekenler şunlardır;

  • Kullanıcının karşılaşacağı ekranın verilmek isteneni tam olarak verip vermediği iyi analiz edilmeli
  • Tasarım kullanıcıların aradığını kolayca bulacağı şekilde yapılmalı.
  • Web sitesi arama motorlarına uyumlu altyapıda olmalı.
  • Site hızlı ve her bilgisayarda, her tarayıcıda bozulmadan açılmalı.

 

Web Yazılım

Bir internet sitesi yaptırmak istiyorsanız ve kimseye ihtiyaç duymadan içerik işlemlerini kendini yapmak istiyorsanız, web yazılım hizmetine ihtiyaç duyarsınız. Web yazılım yönetim paneli yazılımı başta olmak üzere web projelerinin algoritmik altyapılarını oluşturmak için kullanılır. Piyasada wordpress, drupal, joomla gibi hazır ve ücretsiz içerik yönetim yazılımları mevcuttur. Ancak bu yazılımları kullanabilmek için teknik bilgiye ihtiyacınız olacaktır. 

Firmamızın geliştirdiği tüm web yazılımlar sizin için oluşturulur. Web projenizi en iyi şekilde ve rahatça yönetebileceğiniz Türkçe kolay yönetim panelleri hazırlamaktayız.

Bir web yazılım ajansına ihtiyacınız varsa aşağıdaki unsurlara özen gösterin;

  • Websitenizin her kısmını rahatça yönetebileceğiniz şekilde olmalıdır.
  • Panel tamamen türkçe olmalıdır.
  • Yönetim paneli şifresi değiştirilebilir olmalıdır ve şifrelenerek saklanan sisteme sahip olmalıdır.
  • Sitenin hızlı ve her bilgisayarda, her tarayıcıda bozulmadan açılabileceği şekilde altyapı oluşturulmalıdır.

 

Website Yönetim Paneliyle Sınırlı Değil

Büyük web projelerinin, e-ticaret sistemlerinin, portalların, otomasyon sistemlerinin, haberleşme sistemlerinin altında hep web yazılım yatar. Özel web yazılım projelerinizde Secret Yazılım Ekibinden profesyonel hizmet alabilirsiniz. Ayrıca projelendirme işlemi tamamlanmadan önce analiz ve ihtiyaç belirleme aşamasında asla ücretlendirilmezsiniz.

 

Web tasarım, yazılım ve interaktif reklam hizmetlerimiz resmi iş ortağımız Secret Yazılım tarafından sağlanmaktadır.